Megjelent Pillangó magazinunk legújabb lapszáma, melyet Aktív I. és Támogató I. tagjaink számára postai küldeményben eljuttattunk. Magazinunk weboldalunkon is elérhető, a TAG KAPU-ba való bejelentkezést követően. Anyagi lehetőségeink miatt ebben az évben Pillangó magazinunk korlátozott példányszámban jelenik meg, s kizárólag a Magyar Lupus Egyesület tagjainak. Aki nem tagja egyesületünknek (ebben az évben), de szeretne hozzájutni magazinunkhoz, azoknak a nyomtatott újságért postaköltséggel együtt 3000 Ft támogatásért tudjuk biztosítani a lapot. Támogatásokat az 57200062-10027202 bankszámlaszámunkra vagy bankkártyás befizetéssel (www.lupusz.hu/paypal) tudnunk fogadni, a közlemény mezőbe kérjük feltüntetni a postai címet vagy az e-mail címet, és azt, hogy „Pillangó”.

A legújabb Pillangó magazin tartalomjegyzéke:

 • DR. BÁLINT GÉZA Orvos-beteg viszony. Hogyan működik ez Amerikában?
 • CSARNAINÉ PÁLOSI RITA Biológiai terápiáról röviden, gyakorlatiasan, az ápoló szemével
 • Gyakorlati tanácsok a biológiai terápiához
 • DR. BÁLINT GÉZA, SZABÓNÉ DÚL KATALIN Philip S. Hench (1896-1965) a kortizon Nobel díjasa
 • DR. VÉRTES LÁSZLÓ Dr. Kaposi Mór professzorról, a lupusz leírójáról
 • Lupusz - az ezerarcú betegség tünetei c. betegtájékoztató
 • PROF. DR. GÉHER PÁL Balneoterápia a gyulladásos reumatológiai betegségekben
 • MACHNICZ ENDRÉNÉ Így is lehet élni a betegséggel
 • Minden, amit a rehabilitációs és a rokkantsági ellátásról tudni kell
 • Támogatások megváltozott munkaképességű személyeknek
 • Sikeres egészségprogram zárult a Magyar Lupus Egyesületnél
 • A gyógyszeriparból a Csillagház meséjébe léptek
 • Új szer a lupusz kezelésében
 • A reumások nagyobb eséllyel kapnak infarktust
 • Muszáj az immunrendszernek iskolába járnia
 • Megvan a reuma egyik okozója
 • Mely autoimmun betegségek kockázatát fokozza az elhízás?
 • Oda kell figyelni a cukorbetegségre
 • Felelős átláthatóság a betegekért

Pillangó című magazinunk Magyarországon hiánypótló, hiszen nincs egy olyan lap sem, amely közvetlen lupusszal élő betegek számára jelenik meg. Egyesületünk kiemelt célja, hogy a magyar autoimmun betegek több tízezres táborát tájékoztassa. A magazinban kitűnő, elismert orvosok írnak autoimmun betegségekről, azok gyógyítási lehetőségéről, kutatási eredményekről, új gyógyszerekről. A lapban mi is beszámolunk egyesületünk híreiről, valamint lehetőséget biztosítunk bemutatkozásra kisebb civil szervezetek részére.

Bejelentkezés tagoknak

Egyes tartalmakhoz csak a Magyar Lupus Egyesület érvényes tagsággal rendelkező tagjai tudnak hozzáférni. Ha Ön az Egyesület tagja, kérjük jelentkezzen be itt a regisztrációkor (tagbelépéskor) megadott adatokkal.

2015

Hírlevél kérése vagy lemondása

Adja meg e-mail címét, ha szeretné megkapni a Magyar Lupus Egyesület 4-6 hetente hírleveleit, melyben az új hírekről, frissítésekről adunk tájékoztatást. A hírlevélről való leiratkozás is itt lehetséges.

Előadás videók

Egyedülálló videó tartalom Tagjainknak.

TagbelépésCikkek, írások

Az egyesületünk alapításától napjainkig számított időszak nyomtatott kiadványaiban megjelent 134 cikk exkluzív tartalma, mely Tagjaink számára érhető el. 

Fotókiállítás

A „Lupusz - Ahogy én látom” című fotópályázat képei.

Fotókiállítás

Pillangó magazinok

Adókedvezmény

Ha SLE betegséggel élsz, jár az adókedvezmény!

Legfontosabb kérdések és válaszok a lupuszról

Bankkártyás támogatás

Rátérünk a lényegre. Weboldalaink ingyenesen látogathatók, de nem ingyen készülnek. 24 évvel ezelőtt alapított közhasznú civil szervezet vagyunk, de kormányzati megszorítások és a beszűkült pályázati lehetőségek miatt bevételeink nem érik el a 24 évvel ezelőtti állapotot sem. Kérjük támogass bennünket, hogy közhasznú tevékenységünket a jövőben is el tudjuk végezni.

Összeg:

Legyél tagunk

Legyél az 1993-ban alakult Schopper Gabriella Magyar Lupus Egyesület tagja!

Tagdíjad rendszeres fizetésével támogatod azt a közhasznú civil szervezetet, amelyik

a Te ügyedet képviseli.

Ezen kívül tagjaink hozzá tudnak férni a csak tagok számára elérhető egyedülálló videó tartalomhoz és szolgáltatásokhoz. 

Tagbelépés

 

Keress bennünket a Facebookon is!

Lap tetejére
×
Állj mellénk!

Rátérünk a lényegre. Weboldalaink ingyenesen látogathatók, de nem ingyen készülnek. 24 évvel ezelőtt alapított közhasznú civil szervezet vagyunk, de kormányzati megszorítások és a beszűkült pályázati lehetőségek miatt bevételeink nem érik el a 24 évvel ezelőtti állapotot sem. Kérjük támogass bennünket, hogy közhasznú tevékenységünket a jövőben is el tudjuk végezni.

Köszönjük!

 

×
Legyél tagunk!

Legyél az 1993-ban alakult Schopper Gabriella Magyar Lupus Egyesület tagja!

Tagdíjad rendszeres fizetésével támogatod azt a közhasznú civil szervezetet, amelyik

a Te ügyedet képviseli.

Ezen kívül tagjaink hozzá tudnak férni a csak tagok számára elérhető egyedülálló videó tartalomhoz és szolgáltatásokhoz. 

Tagbelépés